Σας Ανακοινώνουμε ότι η Σχολή Βυζαντινής Εκκλησιαστικής Μουσικής «Ο Άγιος Ανδρέας» της Ιεράς Μητροπόλεώς μας εν όψει της Μεγάλης Εβδομάδας και της εορτής του Αγίου Πάσχα, διοργανώνει Συναυλία με επίκαιρους εκκλησιαστικούς ύμνους.
Η Συναυλία θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 6 Απριλίου και ώρα 7.30 μ.μ. στον Ιερό Ναό Παναγίας Μυρτιδιωτίσσης στον Άλιμο.
Παρακαλούμε τούς αδελφούς Χριστιανούς της Μητροπόλεώς μας, που έχουν τη δυνατότητα, να την παρακολουθήσουν.
![ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΥΜΝΩΝ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΣΤΟ ΝΑΟ ΜΑΣ! ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΥΜΝΩΝ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΣΤΟ ΝΑΟ ΜΑΣ!](https://myrtidiotissa-alimou.gr/wp-content/uploads/2017/04/Syn.MEbdom2017-e1491045982790-1.jpg)